Soojusvaheti WW/WB/WZ

Soojusvaheti WW/WB/WZ
WP-seeria horisontaalsed sooja vee soojusvahetid on varustatud veesärgiga, mis tagab maksimaalse soojusvõimsuse ja lühima vee kuumutamise aja. WPZ on varustatud veesärgi ja topeltpoolidega ning ühendustega välise veeringlusega küttesüsteemi jaoks (nt ahjuküte veeahelaga). Neid toodetakse 100, 120 ja 140 liitri mahus. Mõeldud majapidamisvee soojendamiseks ja hoidmiseks. Ideaalselt sobiv töötamiseks tahke kütusekateldega.

Spetsifikatsioonid

Emaili pealekandmise kaasaegne tehnoloogia
Täisautomaatne tootmisprotsess piirab inimlike eksimuste võimaluse miinimumini. Mahuti kogu pind on ühtlaselt kaetud optimaalse valitud paksusega emailikihiga. See tehnoloogia, erinevalt traditsioonilisest märgtehnoloogiast, parandab oluliselt pealekantava katte kvaliteeti ja tagab soojusvaheti vastupidavuse.
Kvaliteetne isolatsioon
Valmistatud mustast, karastatud polüuretaanvahust, mis on välja töötatud spetsiaalselt termosüsteemide jaoks. Suurenenud kõvaduse tõttu on see vastupidav mehaanilistele kahjustustele ja selle isolatsiooniparameetrid on kõrged
Temperatuurinäidik
Võimaldab reguleerida soojusvaheti temperatuuri.
Veepihustus
Tagab soojusvahetile ühtlase külma veega varustamise, mis aitab kaasa kõige mugavamale väljundtemperatuurile.
Varustatud veesärgiga
Tagab maksimaalse soojusvõimsuse ja lühima vee soojendamise aja.
Kvaliteedikontroll
Kvaliteedikontrollisüsteem hõlmab kõiki tootmise etappe. Iga seadet kontrollitakse enne kliendile saatmist. Õnnetuste osakaal on 0,06%.

Tõhusus

Tehniline informatsioon
Made on
Tilda