SP 180 - veesärgiga soojusvaheti

SP 180 - veesärgiga soojusvaheti
Maksimaalse kuumutuspinnaga soojaveega mantliga soojusvaheti. SP 180.A-l on väiksem energiatarve, kuid seda saab paigaldada ainult vertikaalselt.

Spetsifikatsioonid

Rohkem jõudu ja jõudlust
Tank-paagis veekihiga disain maksimeerib kuumutuspinna. Soojusvaheti SP-180 võimsus ja jõudlus on enam kui 30% suurem kui traditsioonilisel 200l mähisega soojusvahetil. Tagab kiirema kuumutamise ja kuuma vee mugavama kasutamise.
Energiatõhususe klass - А
Soojusvaheti SP-180.A tagab kõrgeima energiasäästu. Isolatsioon vähendab soojuskadu kuni 50%! Võrreldes turul olevate sarnaste C-klassi soojusvahetitega jõuab energiasääst 380 kW-ni aastas.
Paigaldamine igas asendis
Soojusvaheti eriline disain ja sellega kaasas olevad kinnitusklambrid võimaldavad soojusvahetit paigaldada nii vertikaalasendisse (põrandale või seinale) kui ka horisontaalasendisse. Tähelepanu! SP-180.A soojusvahetit saab paigaldada vertikaalselt (püsti või riputatud).
Enameling tehnoloogia
Kospel käivitas Poolas esimese automaatse pulberemailimise süsteemi. Mahutid on valmistatud kvaliteetsest terasest ja on kogu pinna ulatuses kaitstud ühtlaselt kaetud optimaalse paksusega emailikihiga.
Shirred särk tehnoloogia
Mahuti seinte gofreerimine suurendab soojusvahetusala ja nominaalselt lubatud rõhku paagis, mis võimaldab paigaldada soojusvaheti suletud tüüpi süsteemidesse (veesärgi nimirõhul 0,3 MPa).
Võitmatu kvaliteet
Põhiprotsesside automatiseerimine - emailimine, jootmine ja kõigi osade (sh torude, rullide, paakide veesärvide) tootmine - tagab kõrgeima täpsuse ja kvaliteedi. Iga seadet kontrollitakse enne tarbijale saatmist hoolikalt.

Energiatõhusus

Tehniline informatsioon
Made on
Tilda