EKCO.MN3 & M3

Kodu / Tooted / Elektriküttekatlad / EKCO.MN3 & M3

EKCO.MN3 & M3

Ilmastikukompensatsiooni reguleerimisega boiler, mis on võimeline suhtlema keskküttesüsteemi ja sooja vee soojusvahetiga, varustatud tsirkulatsioonipumba ja 5-liitrise membraaniga paisupaagiga (EKCO.MN3)


Ühesõnaga

  • ilmastikukompensatsiooni juhtimisega elektriboiler
  • lai võimsusvahemik 2kW kuni 24kW
  • sisseehitatud tsirkulatsioonipump
  • koostoime mis tahes keskküttesüsteemi ja kuumaveesoojusballooniga
Kohandub ilmaga
Tänu ilmastikukompensatsiooni regulaatorile on boilerit veelgi mugavam kasutada, samuti on see energiasäästlikum. Ilmaandur reageerib kiiresti muutuvale välistemperatuurile ja reguleerib harmooniliselt keskküttesüsteemi – mis tagab katla tõrgeteta töö.
Soojendage täpselt siis, kui seda vajate
Kas on majanduslikult mõttekas hoida hoones mugavat temperatuuri, kui kedagi kodus pole? Ei. Seetõttu võimaldab päevase ja nädalase tsükli seadistamine reguleerida katla tööd vastavalt oma elustiilile. Tänu sellele lahendusele on temperatuur mugav ja küttekulud vähenevad oluliselt.
Several power ranges in one device? It is up to you to choose the boiler power appropriate for your home.
Thanks to the possibility of changing the power, it will not be necessary to replace the boiler after changing the parameters of your house’s heating demand (for example, after thermal efficiency improvement). With this option, you can adjust the power of your boiler for the heating to be best suited to your needs.
Katla töö lihtne ja mugav juhtimine
Selge ja loetava LCD-ekraani ning intuitiivse menüüga on boileri parameetrid mugavalt seadistatavad. Kontrastne graafika ja kontrolleri kiire töö suurendavad boileri seadistamise täpsust.

Tehnilised andmed

Lisavarustus

Made on
Tilda